Strona główna forum Słucham muzyki klasycznej Ogłoszenia

Wszelkie ogłoszenia skierowane do innych użytkowników odwiedzających forum (np. poszukuję, kupię, sprzedam) związane oczywiście z muzyką klasyczną

Nagrania muzyki kameralnej

Postprzez Piotr Czerny » niedziela, 24/02/13, 04:55

Specjalizuję się w realizacji nagrań muzyki kameralnej we wnętrzach o interesującej akustyce. Od projektów solowych przez dua, tria, kwartety, kwintety etc. aż do niewielkich chórów i orkiestr kameralnych. Od chorału gregoriańskiego po muzykę współczesną. Posiadam wysokiej klasy mikrofony, specjalistyczny sprzęt nagraniowy i wieloletnie doświadczenie. Jestem w pełni mobilny i mogę zrealizować nagranie prawie w każdym miejscu. Realizuję nagrania płytowe, zapisy koncertów, a także nagrania na potrzeby prac dyplomowych / licencjackich / magisterskich / doktoranckich / habilitacyjnych etc. Oczkiem w głowie mojej firmy jest realizacja nagrań muzyki organowej w kościołach i salach koncertowych. Ale oczywiście nie tylko organy! Różnorodna kameralistyka - to moja pasja!. Zapraszam do współpracy!

Numer mojego telefonu: +48 604 297 985 Piotr Czerny, Firma Nagraniowa Fisdur Rec.

http://www.fisdur.com
Piotr Czerny

Rok urodzenia: 1973

Powrót do Ogłoszenia