Strona główna forum Inne Dyskusje na inne tematy

Czyli tzw. Hyde Park: tutaj możesz wypowiedzieć się na każdy temat niezwiązany z główną tematyką forum

Re: Marudnik

Postprzez Mu_ » sobota, 22/11/14, 07:31

rzępoła napisał(a):Rozwalił mi się kwartet smyczkowy. Graliśmy kwartet "słowik" Haydna części 1 i 2, ale wiolonczelistka postanowiła odejść i zostało trio dwoje skrzypiec i altówka. Nie dość, że dwa miesiące, mojej i nie tylko, ciężkiej pracy poszło się rypać, to jeszcze na nowy skład nie ma repertuaru prawie. :|
http://www.youtube.com/watch?v=zTH74JxaKCQ

Jaki repertuar gracie? Ew. dla jakiej publiczności? Pytam, bo może coś bym wyskrabał, bo tak sobie a muzom to mi się nie chce pisać - tyle pomysłów przelatuje przez głowę, że nie wiadomo który notować... więc nie notuję niczego... ;) he he

EDIT
Poszedłem do kuchni sobie strzelić herbatkę i już mi się coś wyroiło... Do rana zapomnę - ale koncepcja pozostanie to się odtworzy... ;)
Mu_
Miłośnik
Miłośnik

Rok urodzenia: 1965

Postprzez rzępoła » sobota, 29/11/14, 22:08

No właśnie nie mamy repertuaru. Teraz się znalazło jakieś trio Andersena. Chodzi o muzykę klasyczną, publiczności na razie nie ma. Ale jakbyś coś wymyślił, to chętnie podejrzę propozycje. ;)
rzępoła
Meloman
Meloman

Postprzez Mu_ » piątek, 12/12/14, 04:35

Uleciało... ale wleci nowe ;) coś mi forum nie chciało działać od paru dni i musiałem się uciec do pomocy admina, wiec jestem nie na bieżąco. Coś tam sklecę w takim razie. Zbliżają się świeta i będzie czas. :) Z wielodźwięków nie arpeggiowanych to tylko dwudźwięki na współczasnych smyczkach da się?
Mu_
Miłośnik
Miłośnik

Postprzez Arturo » poniedziałek, 15/12/14, 21:41

Jako, że nie brakuje tu artystów to pewnie mieliście do czynienia z umowa o dzieło... :/ Nasi politycy musza byc bardzo złośliwi, że wymyslili takie coś, że państwo nadal uważa, że nie pracuje i pracodawca nie płaci mi składek na ubezpieczenie , a jednocześnie muszę wyrejestrować się z urzędu pracy. Oczywiście mogłem tego nie podpisywać, ale do czego człowieka popycha bezrobocie. ;)
https://www.facebook.com/chopinnieszablonowy
Arturo
Erudyta
Erudyta

Rok urodzenia: 1988

Postprzez Mu_ » środa, 11/02/15, 03:06

No teraz chcą oskładkować i te umowy, co części ludzi da jakieś składki, a część wypchnie w robotę całkowicie na czarno...
Mu_
Miłośnik
Miłośnik

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje na inne tematy